Порошенко: Затриманих у Конґо українців - відпустили

  Семеро українців і один росіянин, які входили до складу екіпажа балкера "Айленд оф Лак", повністю виправдані і звільнені з конголезької в`язниці. Про це повідомив міністр закордонних справ Петро Порошенко. Моряки провели у в`язниці більше трьох місяців. Їх звинувачували в розправі над громадянами Конго, що незаконно проникли на судно. Українські дипломати доклали зусиль щоби полегшити перебування моряків у в`язниці і довести їх невинуватість. В результаті суд міста Кіншаса виправдав затриманих моряків.

  Стан здоров`я звільнених українців задовільний. Очікується, що вже понеділок рідні зможуть зустріти моряків на батьківщині.

  Петро Порошенко, міністр закордонних справ України: "Автобус забере наших моряків і, за чіткою координацією з нашими російськими партнерами, вони будуть доставлені на безпечну територію російського посольства, оскільки Україна не має представництва у Демократичній Республіці Конго. І завтра, оскільки сьогодні немає літака, завтра першим рейсом вони будуть відправлені рейсом Air France з Конго до Парижу".

  Попередній матеріал
  За тиждень Київ розчистять від криги
  Наступний матеріал
  МВФ вимагає негайних реформ світового фінансового сектору
  Теги: