Порошенко візьме участь у саміті ЄС в суботу

  Українське питання внесене до порядку денного саміту ЄС 30 серпня. Про це на брифінгу у Брюсселі заявила речниця Кетрін Ештон – Майя Косьянчич.


  У суботу у Брюсселі Петро Порошенко проведе зустрічі з Жозе-Мануелем Баррозу та Германом Ван Ромпеєм. За словами Косьянчич, кризу в Україні вже завтра обговорюватимуть міністри закордонних справ країн-членів ЄС на неформальній зустрічі у Мілані.

  Коментуючи вторгнення Росії до України, речниця Кетрін Ештон повідомила, що Євросоюз занепокоєний останніми подіями на сході України. Водночас, у Брюсселі і далі сподіваються на дипломатичне вирішення конфлікту.

  "Звісна річ, ми дуже занепокоєні останнім розвитком подій, інформацією про події, що відбуваються на сході України. Ми повторюємо наш заклик до Росії негайно припинити протистояння на кордоні, а саме – постачання зброї, техніки та військового персоналу з Росії до України. Ми наголошуємо на нашій підтримці негайного політичного розв'язання кризи, яке ґрунтувалося б на суверенітеті та територіальній цілісності України" – підкреслила Майя Косьянчич.

  Сьогодні ж представник України на засіданні ОБСЄ заявив про відкрите військове вторгнення Росії.

  Попередній матеріал
  МЗС України розчароване млявою позицією Євросоюзу відносно російської агресії
  Наступний матеріал
  Бред Пітт і Анджеліна Джолі одружилися