5.ua

МЗС України розчароване млявою позицією Євросоюзу відносно російської агресії

  Міністерство закордонних справ, представництво України при ЄС, а також адміністрація президента намагаються з’ясувати позицію Євросоюзу щодо подій в Україні.


  Про це заявило інформоване джерело Європейської правди в дипломатичній службі, зазначивши, що Київ зараз вже не приховує свого розчарування млявою позицією офіційного ЄС.

  "Київ дуже цінує послідовну підтримку України з боку ЄС, але глибоко розчарований позицією Брюсселя щодо останніх подій. Точніше – її відсутністю. Ми вже зробили кілька заяв публічно, але те, що йде по дипломатичних каналах, має значно жорсткішу тональність", - зауважив співрозмовник.

  Джерело Європейської правди додало, що ЄС відмовляється конкретизувати свою позицію. А із сигналів, які надходять у публічній площині, можна зробити висновок що ЄС не визнає факт вторгнення російських військ, попри незаперечні докази цього

  "Ми не розуміємо, де позиція ЄС в нинішній ситуації. Йде неприхована агресія Росії проти України із залученням її регулярної армії і ЄС про це повідомлений. Те, що ЄС взяв паузу і не визнає цього, нас шокує. ЄС має визначитися", - зазначив співрозмовник.

  Київ розраховує, що до саміту ЄС, який відбудеться 30 серпня, ЄС знайде сили визнати очевидне.
  "Ми очікуємо, що Євросоюз запровадить жорсткіші санкції проти РФ та ухвалить рішення про надання нам військово-технічної допомоги", - підкреслив дипломат.
  Попередній матеріал
  Заблоковані під землею донецькі шахтарі вже виведені на поверхню
  Наступний матеріал
  Порошенко візьме участь у саміті ЄС в суботу
  Loading...