Понад 40 людей постраждали у сутичках між студентами та поліцією в Чилі

  Понад 40 людей постраждали у сутичках між студентами та поліцією в Чилі. На вулиці вийшли - щонайменше 60 тисяч демонстрантів. Вимагали - дешевшої та якіснішої державної освіти.

  Поліція заявляє - за кілька годин бунтівники завдали шкоди на кілька мільйонів чилійських песо. Протести не вщухають уже кілька днів. Це вже друга хвиля виступів. Після попередньої -  президент Чилі Себастьян Пінера - пообіцяв створити освітній фонд у чотири мільярди доларів. Утім, студенти - вимагають глобальних реформ. Через соцмережі - вони організували так званий "каструльний бунт". По всій столиці ввечері - люди стукали в каструлі та сковорідки.

  Маріа Тереза Контрераз, протестувальниця: "Я - бабуся. Тому я вийшла підтримати своїх онуків. Я хочу щоб вони отримували якісну та безкоштовну освіту. Адже зараз багато студентів мають великі борги через навчання".

  Феліпе Суарез, учень: "Порівняно з іншими країнами - наша освіта на низькому рівні. Ми хочемо якісної освіти для нашого покоління і хочемо щоб це було закріплено законодавчо".

   

  Попередній матеріал
  У ізраїльському звіринці рідкісне поповнення [відео]
  Наступний матеріал
  Коль отримав у подарунок один із блоків Берлінської стіни
  Теги: