Обурення результатами експертизи висловили рідні жертв аварії аеробуса "Ейр Франс"

  Обурення результатами експертизи висловили рідні жертв аварії аеробуса "Ейр Франс", що сталася три роки тому. Вони надіслали уряду Франції - лист протесту і вимагають зустрічі з президентом Бразилії - Ділмою Руссеф.
  За даними розслідування, в аварії - винні пілоти. У звіті зазначено - жоден із трьох льотчиків не проходив навчання з ручного керування літаком та тренування в умовах поломки датчика висоти. Проте комісія з розслідування інциденту назвала причиною катастрофи обледеніння датчика висоти. Нагадаємо, трагедія сталася у червні 2009-го. Літак прямував із Ріо-де-Жанейро до Парижу. Він упав у море. Усі 228 людей, які були на борту - загинули.

  Нельсон Маріньйо, президент асоціації родичів жертв аварії рейсу 447: "Історія засвідчить, що трапилося насправді. Я звернувся до французької влади з проханням визнати, що літак - уже мав проблеми, коли злітав. Це боягузтво - звинувачувати пілотів, які більше не можуть себе захистити. Адже спочатку бюро розслідувань визнало, що проблеми спричинив - датчик висоти".

  Попередній матеріал
  У США лідера секти багатоженців засудили до довічного ув`язнення
  Наступний матеріал
  У ізраїльському звіринці рідкісне поповнення [відео]
  Теги: