Понад 20 людей загинули у Сирії під час спецоперації військових

  Понад 20 людей загинули у Сирії під час нової спецоперації збройних сил країни. Про це повідомили правозахисники.

  За даними очевидців, влада проводить масштабну акцію проти опозиції у Хомсі та інших великих містах. Людей затримують, обшукують їхні помешкання. По тих, хто намагається утекти - військові відкривають вогонь. Світова спільнота - посилює тиск на сирійський режим. Зокрема, США - заморозили американські рахунки найбільшого мобільного оператора Сирії та Комерційного банку держави. Тим часом, Дамаск стверджує - що готовий до діалогу. На доказ - показово вивів війська з опозиційного міста Хама, яке перебувало в облозі 10 днів. За цей час там загинули кілька сотень людей.

  Офіцер сирійської армії: "Підрозділи сирійської армії - полишають місто Хама. Їхню місію тут - завершено. Вони зробили усе можливе, щоби гарантувати безпеку громадян та захистити їх. Зараз військові повертаються на свою базу".

  Філіп Пархем, представник Великої британії у Раді Безпеки ООН: "Цілком очевидно, що сирійські війська не припиняють застосовувати силу проти мирних мешканців. За час заворушень у Сирії вбито близько двох тисяч людей, ще три тисячі - вважають зниклими безвісти. Десятки тисяч сирійців були змушені покинути свої домівки і стати біженцями. Ми наголошуємо: президент Сирії Башар Асад має припинити насильство і почати реформи, або ж полишити владу".

  Попередній матеріал
  Кемерон відкликав депутатів із літніх канікул
  Наступний матеріал
  Нові подробиці конфлікту у Жовтому морі
  Теги: