Померла Вітні Х`юстон

  Сьогоднішню церемонію вручення Греммі присвятять пам`яті легендарної співачки та акторки Вітні Х`юстон. Вона померла цієї ночі. За однією з версій - 48-ми річна артистка захлинулася у ванній. У номері готелю, в якому і виявили її тіло - поліція не знайшла алкоголю та тяжких наркотиків, були лише медикаменти, зокрема снодійне.

  Відомо, що останніми роками - зірка боролася з наркотичною та алко-залежністю і мала проблеми з фінансами. Нині у готелі Беверлі Хілтон проводять обшуки. Офіційну причину смерті співачки - назвуть після розтину. Вітні Х`юстон - була однією з найуспішніших зірок сучасності. Книга рекордів Гіннеса називає її - артисткою з найбільшою кількістю нагород. У світі продано - понад 170 мільйонів її альбомів. Перший з них - співачка записала у середині вісімдесятих. Останній вийшов у 2009-му. Світова слава прийшла до неї після зйомок у фільмі "Охоронець". А цьогоріч у серпні на екрани вийде стрічка " Спаркл", у якому Х`юстон зіграла одну з головних ролей.

  Марк Роузен, лейтенант поліції: "Коли наші офіцери прибули у кімнату співачки в готелі - там вже були служби першої допомоги. Вони намагалися реанімувати зірку. Попри це, о п`ятнадцятій п"ятдесят п"ять за місцевим часом - фахівці констатували її смерть. Жодних ознак насильницької загибелі співачки - немає. Причини її загибелі - розслідує поліція".

  Вік Елессар, фанатка: "Повірити не можу, що це сталося. Коли почула про її смерть - спочатку подумала, що це мусить бути якась помилка. Просто слів немає, щоби висловити свій жаль. Я так любила її музику, вона була такою емоційною і прекрасною".

  Попередній матеріал
  8000 будинків потріскалися в Китаї через мороз у -43 градуси
  Наступний матеріал
  Деякі види птахів знайшли прихисток на водосховищі Хмельницької АЕС [відео]
  Теги: