Польща прощається з президентом Качинським

  Польща сподівається, що на похорон жертв авіакатастрофи під Смоленськом прибудуть усі світові лідери. Про це заявив міністр закордонних справ Радослав Сікорський. Третій день у країні - триває національна жалоба.

  Польща продовжує сумувати за жертвами авіакатастрофи. На будинках польських червоно-білі прапори із чорними стрічками. Попри це вже країна повертається до нормального ритму життя. Вже працюють всі магазини, працюють підприємства – за винятком державних установ. Поки що вони ще не приймають відвідувачів.

  Біля президентського палацу сьогодні значно менше людей, ніж було, наприклад, ще вчора. Але, тим не менше, люди продовжують туди приходити, купують квіти, купують лампадки, запалюють свічки перед президентським будинком. Так само вони мають можливість зайти всередину і залишити записи у Книзі пам`яті. До цих пір люди шоковані подіями, що сталися в суботу.

  Натепер тіло польського президента Леха Качинського перебуває у президентському палаці, але всі охочі поляки не мають поки що до нього доступу. Проте влада пообіцяла, що вже, можливо, від завтра кожен поляк зможе прийти і особисто попрощатися з президентом.

  Так само на завтра запланована масова панахида і сама урочиста церемонія прощання із польським президентом.

  Роман Сухан, Олексій Тищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Опізнане тіло дружини польського президента
  Наступний матеріал
  Азаров відвідав польське посольство
  Теги: