5.ua

Польща підтримує посилення військової присутності НАТО в регіоні

  Стартували спільні навчання американських та польських військово-повітряних сил. Пілоти відпрацьовують взаємодію винищувачів F-16 під час бою.

  Для участі в маневрах на аеродром міста Ласьк прибули 300 військових Сполучених Штатів. Вони обслуговують майже два десятки літаків. Румунія оголосила, що відбувся перший політ "Боїнгів" НАТО з авіаційними комплексами радіовиявлення і наведення АВАКС. Напередодні Альянс повідомив, що починає детально відстежувати переміщення російських військ у регіоні. До балтійських держав США надіслали додатковий загін винищувачів для охорони повітряного простору в рамках договору НАТО. Президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що Альянс збільшуватиме військову присутність й на польській території.

  Броніслав Коморовський, президент Польщі: "Східний кордон Польщі є також і східним кордоном військового блоку НАТО. Події за ним змушують Північно-Атлантичний альянс посилити присутність у регіоні. Варшава вітає спільні із союзниками навчання на своїй території, які вже почалися, та буде задоволена прийняти ще більший контингент американських військових".

  Попередній матеріал
  Кернес скаржиться на Авакова, але обіцяє співпрацювати зі слідством
  Наступний матеріал
  Кримські клуби української Прем'єр-ліги запрошені перейти у російський чемпіонат
  Теги:
  Loading...