footballnews.com.ua

Кримські клуби української Прем'єр-ліги запрошені перейти у російський чемпіонат

  Кримські клуби української Прем'єр-ліги - ФК "Севастополь" і перший чемпіон незалежної України сімферопольська "Таврія" - можуть покинути національні змагання. Про це на зустрічі з представниками ультрас-руху повідомив міністр молоді і спорту Дмитро Булатов.

  Міністр повідомив, що за його даними, "Таврія" і "Севастополь" отримали пропозицію грати у чемпіонаті Росії. Зараз ця інформація перевіряється, проте, за даними українських ЗМІ, мова може йти навіть про включення команд у російську Прем'єр-лігу (вищий дивізіон чемпіонату Росії) за умови зміни власників клубів.

  При цьому у клубах не коментують нічого, що стосується політики: у "Севастополі" взагалі обмежили контакти з пресою, а гендиректор "Таврії" Олександр Бойцан зазначив, що подальша доля команди буде залежати від референдуму в Криму, який відбудеться 16 березня.

  Відзначимо, що "Севастополь" займає 11-те місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, "Таврія" - 15-та.

  Нагадаємо, Прем'єр-ліга постановила провести домашній матч сімферопольців проти київського "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський". Поєдинок відбудеться саме у день референдуму о 19:30.

  Попередній матеріал
  Польща підтримує посилення військової присутності НАТО в регіоні
  Наступний матеріал
  Світовий банк готовий надати уряду України $ 3 млрд
  Теги:
  Loading...