Поліція розслідує обставини смерті Бориса Березовського

  Обставини смерті російського олігарха Бориса Березовського - розслідує британська поліція. Його будинок - оглядають експерти - хіміки, біологи, і, навіть, ядерники. Натепер офіційних даних про причини загибелі підприємця - немає.

  Охоронець виявив тіло олігарха напередодні, у ванній кімнаті заміського будинку, неподалік Лондона. Адвокат Березовського раніше заявляв: його клієнт наклав на себе руки. Втім, жодних підтверджень цієї версії - правоохоронці не виявили. Друг родини - Дем`ян Кудрявцев - заявив, що причиною смерті бізнесмена - став інфаркт. Відомо також, що олігарх потерпав від депресії і мав серйозні фінансові проблеми. Вимушений був навіть розпродавати картини з приватної колекції. У Кремлі заявили: за кілька місяців до смерті Березовський написав Путіну листа з проханням пробачити колишні помилки та дозволити повернутися до Росії.

  Саша Нерозіна, друг родини: "Він був людиною, сповненою життя, планів, рішучості досягти мети - особистої, бізнесової чи політичної. Всі його друзі та знайомі описували його, як людину, що ніколи не спить, а натомість увесь час працює. Смерть з образом цієї людини - у нашій уяві просто не пов`язувалась. Тож зараз ми усі шоковані".

  Попередній матеріал
  Вербну неділю святкують християни західного обряду
  Наступний матеріал
  Повстанці захопили президентський палац у Центральноафриканській республіці
  Теги:
  Loading...