Поліція Греції заарештувала кількох людей з підозрою у тероризмі

  Грецькі правоохоронці перевіряють, чи є серед затриманих ватажок терористичної групи, членів якої застрелили у Бельгії.

  Після нещодавнього викриття терористичного угрупування у Бельгії, антитерористичний відділ поліції Греції у заарештував у Афінах групу ймовірних терористів, повідомляє DW.de.

  Грецькі правоохоронці затримали щонайменше чотирьох підозрюваних. Правоохоронці перевіряють, чи є серед затриманих у Афінах імовірний ватажок викритого у бельгійському місті Верв'є терористичного осередку.

  У коментарі на запит агенції DPA представники грецької поліції розповіли, що вони ще 15 січня одержали від колег із Бельгії прохання провести слідчі дії та перевірити надану інформацію і вказаних осіб.

  Як повідомив бельгійський телеканал VTM, слідчі вийшли на групу ісламістів ще напередодні нового року. Це сталося після того, як вони прослухали телефонну розмову між імовірним ватажком угруповання та заарештованим братом одного з застрелених у Бельгії терористів. За даними VTM, підозрюваний телефонував із Греції.

  27-річного чоловіка, про якого йдеться, можна побачити на багатьох пропагандистських відео "Ісламської держави", зазначає AFP. В одному з роликів він сидить за кермом машини, яка тягне за собою чотири понівечених тіла, вказується у повідомленні.

  Попередній матеріал
  У Донецькому аеропорту ситуацію контролюють українські військові - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Штаб АТО заперечує просування українських військ вглиб Донецька
  Теги:

  Бельгія та Велика Британія долучаться до війни з "Ісламською державою"

  В Бельгії через терористичну загрозу на вулиці вивели військових

  У Бельгії застрелили двох імовірних ісламських бойовиків

  У Бельгії під час антитерористичної операції вбито двох людей