Покласти край тиску на свободу слова вимагає Джуліан Ассанж

  Про це засновник сайту Вікілікс заявив у першому публічному виступі після того, як попросив політичного притулку в Еквадору.

  З балкона еквадорського посольства у Лондоні Ассанж подякував своїм прихильникам, а також президенту Еквадору за підтримку та захист. Він звернувся до президента США із вимогою припинити розслідування, яке проводить ФБР у справі Вікілікс. На його думку, такі розслідування - це полювання на відьом. Нагадаю, сайт Вікілікс свого часу оприлюднив багато таемних документів уряду США - щодо війни в Іраку та Афганістані, а також дипломатичне листування. Формально Асанжу закидають зовсім інше - його звинувачують у зґвалтуванні.

  Джуліан Ассанж, засновник сайту "Вікілікс": "Я дякую сміливим людям. Спасибі президентові Корреа за мужність, яку він виявив, надаючи мені політичний притулок. Я також дякую представникам уряду, міністерству закордонних справ і народу Еквадору. Велика подяка і представникам посольства та їхнім родинам, які приязно ставляться до мене, незважаючи на погрози, які ми отримуємо".

  Попередній матеріал
  Майже 400 мігрантів на кількох човнах врятувала берегова поліція Італії
  Наступний матеріал
  Французький плавець без рук та ніг встановив рекорд
  Теги: