Пограбування банку в приміщенні Європарламенту

  Пограбування у центрі Європи. Невідомий удерся до одного з банків, які розташовані у приміщенні Європарламенту у Брюсселі.

  Минулося без жертв. Працівники сильно перелякалися та не чинили жодного опору. Вони віддали усю готівку, яка була на той момент у банку. Отримавши гроші нападник зник. У Європарламенті подією шоковані, втім кажуть - заходи безпеки на вході до будівлі не планують посилювати, бо хочуть, щоб установа залишилася максимально відкритою для публіки. Цікаво також те, що напад стався на наступний день після того, як ухвалили рішення про посилення боротьби зі шпигунством у Європарламенті.

  Жоме Гійо, речник Європарламенту: "Ми можемо повідомити наступне - відбулося пограбування одного з банків у приміщенні Європарламенту. Його вчинив чоловік, озброєний пістолетом, або чимось схожим на пістолет - ми поки не знаємо чи зброя була справжньою. Він налякав співробітників, які віддали йому готівку, яку була на той момент. Після цього він швидко залишив банк. Усі служби безпеки були негайно проінформовані про інцидент. Ми зачинили двері парламенту і зараз проводимо перевірки".

  Попередній матеріал
  Масштабна авіакатастрофа у США - десятки загиблих (репортаж)
  Наступний матеріал
  На перемир`я із Ізраїлем погодився ХАМАС
  Теги:
  Loading...