Півстоліття творчої діяльності святкує Тіна Тьорнер (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Півстоліття творчої діяльності святкує американська співачка Тіна Тьорнер. Заради круглої дати вона навіть повернулася на сцену - після перерви у вісім років. Наступного місяця співачці виповнюється 69 - проте вона і досі вражає публіку своєю енергією.
  Міні-спідниця, височенні підбори - такою Тіну Тьорнер пам`ятають її прихильники. Востаннє на сцені вона з`являлася вісім років тому. Утім, на прохання слухачів, повернутися таки довелося. Перший концерт зі всесвітнього туру Тіни відбувся у Канзасі. На зустріч з кумиром прийшли близько двадцяти тисяч людей. Переважно це - жінки, як молоді, так і ровесниці співачки.

  Співачка повертається із тріумфом. На Тіні - ті самі шпильки у 10 сантиметрів, замість спіднички - вузенькі штанці. Її голос - такий само сильний. Лунають блюзи, соул та рок-н-рол. Старі хіти і нові мелодії. Поруч зі співачкою - молоді танцюристки. Час від часу тіна і сама береться до танцю.

  Тіна Тьорнер, співачка: "Це - мій 50-тий рік у музичному бізнесі, і я зустрічаю його радо. Я досі можу виступати із молоддю на рівні. Я досі у формі - фізично та морально. Здається, це найкращий час для повернення".

  Попереду у Тіни - чотири десятки концертів у Сполучених Штатах. До кінця року співачка планує побувати у Канаді, а вже наступного року - прилетить до Європи. Наразі, відомо про концерти у Бельгії та Великій Британії. Утім, обіцяють організатори туру, програма розшириться. Можливо, музична легенда завітає і до України.

  Ксенія  Новікова, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (3.82Мб)
  Попередній матеріал
  Візит Короля Швеції на Херсонщину (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Косівські серби протестують проти місії ЄС
  Теги:
  Loading...