Пістолети на подарунки міняли у американському Лос-Анджелесі

  Пістолети на подарунки міняли у американському Лос-Анджелесі. Міська влада організувала акцію, під час якої мешканці міста могли здати вогнепальну зброю, а замість неї - отримати подарункові картки місцевих супермаркетів.

  Обмін відбувався анонімно. Можливістю скористувалися - сотні людей. Охочих було так багато, що у другій половині дня - сертифікатів вже не вистачало. Американці вже здали двадцять автоматів, десятки гвинтівок та напівавтоматичних пістолетів. Чимало учасників акції зізнаються: придбали зброю для захисту, але жодного разу нею не скористалися. А позбутися її вирішили після стрілянини у початковій школі Сенді Хук.

  Американець: "На моє рішення здати зброю вплинула трагедія у Коннектикуті. Але не лише вона, я давно планував позбутися небезпечних предметів удома. Загалом, це недобре, що американці починають задумуватися про відмову від зброї, лише після страшних подій на кшталт стрілянини у початковій школі". 

  Американець: "Занадто багато американців гине внаслідок стрілянин. Це тому, що майже в усіх є якщо не пістолет, то гвинтівка. У такій ситуації найкраще, що я можу зробити - це здати свою зброю".

  Попередній матеріал
  Вибух на складі з феєрверками в Нігерії
  Наступний матеріал
  Благодійний аукціон до Різдва у Львові [відео]
  Теги:
  Loading...