Благодійний аукціон до Різдва у Львові [відео]

  Благодійний аукціон до Різдва. У Львові - уже третій рік поспіль виставляють живописні роботи вихованців реабілітаційного центру "Джерело". Цьогоріч - більше двадцяти найкращих картин молодих людей з особливими потребами - продали на благодійному аукціоні. За виручені кошти організатори збираються відремонтувати автобуси, які щодня звозять вихованців до реабілітаційного центру - з усіх куточків міста.

  29-річний Юрко - з дитинства нездужає на церебральний параліч. Хлопець займається живописом вже 10 років. Однак до сакральної тематики Різдва - вдався уперше.

  Юрій Михальчук, учасник виставки: "Я не хвилююся, але я дуже сподіваюся, що людині, яка захоче її придбати вона принесе радість і мир".
   
  На виставці, до якої вихованці реабілітаційного центру готувалися півроку - експонували майже півсотні робіт. Психологи кажуть - сам процес творення картин є оздоровчим для будь-якої людини.
   
  Надія Левус, арт-терапевт: "Власне, в арттерапії важливо сам момент творення, він вважається вже терапевтичним і таким, що дає можливість людині відчутися на власних силах, на власних можливостях і далі рухатися вперед".
    
  Сподівання Юрка справдилися - його картину купили. Із початкових 200-т гривень ціна лоту зросла до п’яти сотень. Покупець придбаним - задоволений.
   
  Зорян Гудзій, покупець: "Я не є мистецтвознавець і я навіть не колекціонер, але яке внутрішнє сяйво цієї картини, воно запало мені в серце і дуже сподобалося".

  Організатори акції кажуть - найперше, хотіли, аби молоді люди з особливими потребами повірили у свої сили. Зізнаються, для декого це було настільки важливо, що, не маючи змоги затиснути в пальцях пензлик - малювали просто руками.
   
  Христина Валько, організатор: "І завдяки цим роботам ми можемо дізнатися тих самобутніх себе. Ми поринемо в те дитинство в ті чисті почуття, як наша молодь поринає, тобто вони не мають освіти вищої, вони не мають якихось таких дуже проблем, як маємо ми тому я думаю, що такі речі нас заглиблюють в себе".
   
  Близько 15-ти тисяч гривень, виручених за 22 картини - витратять на ремонт пандусів у автобусах, які щодня привозять дітей з усього Львова на заняття у реабілітаційний центр "Джерело".
   
  Марія Глушко, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Пістолети на подарунки міняли у американському Лос-Анджелесі
  Наступний матеріал
  США загрожує дефолт
  Теги:
  Loading...