Переліт ЄС-США
Переліт ЄС-США Shutterstock і підпис 5.ua

Після 20 місяців заборони: США відкривають кордони для вакцинованих мандрівників

Читайте по-русски
Мовиться про понад 30 країн, серед яких учасники Шенгенської зони, Британія, Китай, Індія та Бразилія

Від понеділка, 8 листопада, завершується 20-місячна заборона США на відвідування країни іноземними мандрівниками. Кордони відкриваються для громадян із більше як 30 держав, включно з Великобританією та членами Євросоюзу.

Про це передає "Голос Америки".

Заборону на початку 2020 року запровадила адміністрація тодішнього президента Дональда Трампа через пандемію коронавірусної інфекції. Тоді до США заборонили в'їжджати людям, які не мають американського громадянства або дозволу на проживання із 33 країн світу, серед яких 26 держав Шенгенської зони, Китай, Індія, Південна Африка, Іран, Бразилія, Ірландія та Велика Британія. Зауважимо, що України в цьому списку не було.

Зі слів представників американської туристичної галузі, на подорожувальників із цих країн припадала більше як половина від усього туристичного потоку до США, а запроваджені обмеження призвели до втрат у $300 млрд.

Один із найбільших авіаперевізників США United Airlines наразі вже звітує про 50% зростання кількості міжнародних пасажирів у порівнянні із минулим тижнем. У Delta Air заявили, що кількість бронювань злетіла на 450% – варто готуватися до черг в аеропортах.

Читайте також: Подорожі за кордон для українців: перелік країн та правила в'їзду

За новими правилами, повнолітні туристи перед польотом мають надати доказ, що пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19 препаратом, схваленим ВООЗ. Також необхідно протягом трьох днів після прибуття отримати негативний тест на коронавірус та передати свої контактні дані. Водночас не потрібно проходити карантин у самоізоляції.

Відкриваються також і сухопутні кордони із сусідніми Канадою і Мексикою, тож очікується збільшення кількості мігрантів до США.

Як повідомляв 5.UA, у США жертвами COVID-19 стало більше людей, ніж за часів епідемії іспанки.

Попередній матеріал
"Є унікальним свідченням": на віллі в Помпеях археологи вперше виявили вцілілу кімнату рабів – відео
Наступний матеріал
Частина європейських країн перебуває в заручниках "Газпрому", і Україна серед них – Коболєв
Loading...