Пірати відтранспортували захопленний танкер на свою базу

  Сомалійські пірати безперешкодно відтранспортували на свою базу у порт міста Ейль захопленний ними саудівський танкер "Сіріус Стар". Про це повідомило інформаційне агентство Ітар-ТАС.
  На борту  судна  - 25 членів екіпажу та 2 мільйони барелів сирої нафти. Це четверта частина добового видобутку чорного золота в Аравії. І коштує вантаж майже 100 мільйонів доларів. Щоправда, у Сомалі немає нафтопереробних підприємств, тому пірати не зможуть скористатися вантажем захопленого судна. Українських громадян серед членів екіпажу захопленого корабля немає, на відміну від судна Фаїна, яке ще з 25 вересня перебуває у полоні сомалійців. Час передачі викупу за український екіпаж переносили багато разів. Переговори про звільнення бранців усе ще тривають.

  Майк Муллен, адмірал: "Пірати - справжні професіонали. Вони дуже добре знають свою роботу. У них хороше озброєння, вони тактично добре підготовлені. Коли вони потрапляють на борт захопленого судна з ними стає дуже важко боротися, оскільки вони утримують заручників".
  Попередній матеріал
  53 000 людей звільнять у американській корпорації "Сітігруп"
  Наступний матеріал
  Перший том Національної книги пам`яті жертв Голодомору презентували у Києві
  Теги:
  Loading...