Перший том Національної книги пам`яті жертв Голодомору презентували у Києві

  Перший том Національної книги пам`яті жертв Голодомору презентували сьогодні у Києві. Мета видання - розкрити історичну правду про трагедію 1932-1933 років. Книга складається із загальноукраїнського і дев`ятнадцяти регіональних томів.
  До видання увійшли дослідження істориків, архівні матеріали та свідчення очевидців Голодомору. Національну книгу пам`яті укладали два роки. За цей час час встановили майже 900 тисяч осіб, які загинули в ті роки, а також зібрали понад 200 тисяч свідчень про жертв Голодомору. У відкритті заходу взяв участь Президент України Віктор Ющенко. Він назвав події 1932-1933 років геноцидом проти українського народу і подякував міжнародним організаціям за визнання Великого Голоду в Україні.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Безумовно, зрозуміло, що немає в живих абсолютної більшості цих людей. Але якими можуть бути масштаби цієї трагедії, щоб через сімдесят п"ять років після трагедії за два роки роботи можна було знайти один мільйон сто тисяч імен. Мурашки йдуть по шкірі".
  Попередній матеріал
  Пірати відтранспортували захопленний танкер на свою базу
  Наступний матеріал
  ПР звернеться до КС щодо повноважень віце-спікера
  Теги:
  Loading...