Пілоти "Люфтганзи" оголосили страйк (РОЗШИРЕНО)

  Пілоти намецької авіакомпанії "Люфтганза" - оголосили чотириденний страйк. За цей час у Франкфурті-на-Майні та Мюнхені відбудуться акції протесту. За попередніми даними, скасують понад три тисячі рейсів. Компанія зазнає мільйонних збитків. На дні страйку концерн готовий надати пасажирам усередині Німеччини можливість перенести свій політ на інший термін, або отримати квиток на потяг за тим же маршрутом.

  Найбільший страйк за всю історію країни - розпочався у Німеччині. Чотири тисячі пілотів заявили, що не працюватимуть чотири доби. За попередніми підрахунками, акція призведе до скасування трьох тисяч двохсот рейсів. Компанія зазнає збитків на 100 мільйонів євро - по 25 мільйонів щодоби.

  Люди: "Я намагаюся дістатися з Франкфурта до Берліна. Мій рейс скасували через страйк і тепер я не знаю, що робити". 

  Люди: "Я прилетів на вік-енд і тепер маю повертатися додому, в Італію. Але туди не має жодного рейсу. Дякую тобі, Люфтганзо, за цей "чудовий" сюрприз".

  Про страйк пілоти попередили заздалегідь. Спроба міністра транспорту Петера Рамзауера запобігти йому шляхом переговорів - не завершилася успіхом. Вимоги працівників "Люфтганзи" - збільшення заробітної плати на майже шість з половиною відсотків і гарантії збереження робочих місць. Крім того пілоти вимагають не переводити їх в дочірні компанії в інших країнах, де нижча оплата праці. Страйк торкнеться не лише "Люфтганзи", але і її бюджетної авіакомпанії "Джерман Вінгс".

  Анжеліка Швафф, речник компанії "GERMAN WINGS": "Поки що все працює добре. Ми успішно втілили в життя свій екстрений план польотів. Зараз ми перевозимо пасажирів за допомогою 16-ти літаків і всі задоволені. Пасажирів, яким не вистачило місць у літаках, ми попередили телефоном, електронною поштою чи смс".

  Керівництво "Люфтганзи" вважає неприпустимим, що пілоти втручаються у менеджмент компанії. Перед страйком воно заявило про готовність гарантувати робочі місця своїм працівникам до 2012 року. Утім профспілки вважають таку пропозицію недостатньою. "Люфтганза" - найбільший німецький авіаперевізник. Компанія обслуговує майже дві тисячі рейсів на день. 160 з них - перельоти на далекі відстані.

  Попередній матеріал
  До 42 зросла кількість загиблих від негоди на Мадейрі
  Наступний матеріал
  Українець травмувався на Олімпіаді
  Теги: