До 42 зросла кількість загиблих від негоди на Мадейрі

  До 42-х зросла кількість загиблих від негоди на Мадейрі. Понад 120 людей - травмовані, чимало - скільки точно поки невідомо - зникли безвісти.

  Щонайменше дві з половиною сотні осіб - перебралися до рятувальних центрів, коли їхні будинки опинилися під водою та ґрунтом. Потоки води і бруду - пронеслися Мадейрою напередодні, змиваючи на своєму шляху автівки і мости. Сьогодні дощі поновилися, хоча і з меншою силою. Сотні туристів із Європи -чекають на поновлення авіасполучення, щоби вилетіти додому.

  Мелані Гассоф, туристка з Німеччини: "Ми саме були в дорозі, коли пішов дощ. Виїхали з тунелю, і побачили, що з гір тече стільки води, що краще розвернутися  і поїхати назад. Так і зробили. Гадаю, нам пощастило".

  Андреас Гойсер, турист з Німеччини: "Машини занесло аж на дахи будинків. Страшне видовище - коли дощ припинився і ми побачили увесь цей бруд. Автівки просто розплющило". 

  Марі Франсуаза Поетьє, туристка із Франції: "Сталася велика трагедія, стільки людей загинуло. Кажуть, що зруйновані мости і всі ті гарні місця, де ми були напередодні, все - під шаром бруду. Це справжня катастрофа для острова і його мешканців".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - Міжнародний день рідної мови
  Наступний матеріал
  Пілоти "Люфтганзи" оголосили страйк (РОЗШИРЕНО)
  Теги: