Фото DW

Підсумки Паризької конференції: Ізраїль закликали повернутися до кордонів 1967 року

Самі сторони територіальної суперечки в роботі форуму участі не брали

За підсумками Міжнародної близькосхідної конференції, що пройшла учора у Парижі за участі представників 75 країн і міжнародних організацій, делегати закликали до створення незалежної Палестинської держави, яка повинна "мирно співіснувати"  з Ізраїлем. Про це інформує "Український тиждень" з посиланням на Reuters.

У підсумковій заяві конференції також йдеться про те, що як основа для врегулювання конфлікту Ізраїль повернутися до кордонів 1967 року. Водночас, зауважимо, що представники Ізраїлю і Палестинської адміністрації у роботі форуму участі не брали.

Український тиждень

Повідомляється також, що МЗС Ізраїлю розкритикувало саміт з мирного врегулювання на Близькому Сході у Парижі як "непотрібний" захід та заявило, що він віддалив перспективу миру.

Натомість, Організація визволення Палестини (ОВП) привітала заклик Паризької конференції до подолання конфлікту.

Крім того, підписувати комюніке за підсумками Паризької конференції відмовилася Велика Британія. Представники цієї країни не впевнені, що конференція може вирішити конфлікт між двома сторонами без присутності представників цих країн.

Як повідомлялося, напередодні в Парижі стартувала Близькосхідна конференція за участі 70 країн.

Нагадаємо, наприкінці грудня Ізраїль вирішив проігнорувати резолюцію Радбезу ООН та почати будівництво на палестинських територіях. Документ забороняє будувати нові єврейські поселення на палестинських територіях.

Попередній матеріал
Порошенко: "Україна ніколи не повернеться у стійло російської імперії"
Наступний матеріал
Стало відомо, які зобов'язання має Україна перед МВФ 2017 року
Теги:
Loading...
У Парижі стартувала Близькосхідна конференція за участі 70 країн

У Парижі стартувала Близькосхідна конференція за участі 70 країн