Підозрюваний у нападі на австралійську школярку постав перед судом у США

  Зловмисник, який імовірно причепив муляж бомби на 18-річну австралійку Мадлен Палвер, постав перед судом. Справу розглядають у Сполучених Штатах, де затримали підозрюваного. Американці мають вирішити, чи видавати його Австралії - а вже там його судитимуть саме за напад.

  У найгучнішому злочині Австралії останніх років підозрюють місцевого мешканця. 51-річний Пол Дуглас Пітерс - бізнесмен і юрист. Розлучений, має трьох доньок-підлітків. Останні кілька років його колишня дружина та діти живуть в американському штаті Кентуккі. В їхньому будинку цього понеділка і затримали Пітерса.

  Скотт Кокс, адвокат захисту: "Його колишня дружина тяжко переживає цей випадок. І вона, і їхні діти. Прошу вас поважати їхнє особисте життя".

  Хоча родичі та друзі Пітерса не можуть повірити в його провину, доказів - не бракує. По-перше, і чоловіка, і його машину зняла камера спостереження неподалік будинку Палверів. На нього ж указують і сліди в інтернеті. Зокрема, електронна пошта, на яку мали відправити інформацію про викуп.

  Люк Мур, суперінтендант поліції Нового Південного Уельсу: "Минулого тижня слідство у Сиднеї вийшло на підозрюваного. Ми мали підстави вважати, що він відлетів до США. Тому ми зв`язалися з представниками ФБР і спільними зусиллями здійснили арешт".

  Невідомими залишаються мотиви злочину. Слідство поки що не з`ясувало, навіщо поважний бізнесмен міг удертися до будинку однієї з найзаможніших родин Австралії? Чи випадковою жертвою стала 18-річна донька господаря? Чи дійсно нападник хотів одержати викуп від батьків Мадлен, чи думав їх налякати?

  Журналіст: "Медді, як ти почуваєшся?"

  Мадлен Палвер, постраждала: "Я відчула полегшення".

  Журналіст: "Мабуть, спиться краще?"

  Мадлен Палвер, постраждала: "Так, нарешті".

  Журналіст: "Що ти можеш сказати про цього чоловіка?"

  Мадлен Палвер, постраждала: "Я впевнена, саме він напав на мене. А ми навіть не були знайомі".

  Лише після арешту імовірного нападника, Мадлен Палвер наважилася на коротке інтерв`ю. Але в ньому дівчина не стала розповідати, що пережила 3-го серпня, коли до її кімнати увірвався невідомий у масці, почепив на шию вибуховий пристрій і втік. Не каже дівчина і як спромоглася дотелефонуватися до батьків, як витримала 10 годин роботи саперів і що відчула, коли виявилося, що бомба несправжня.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Нова Зеландія оговтується після незвичних снігопадів
  Наступний матеріал
  На земну орбіту успішно виведено український супутник "Січ-2"
  Теги: