Під загрозою видобуток нафти у Нігерії

  Під загрозою видобуток нафти у Нігерії. Дві найбільших профспілки країни погрожують повністю припинити добувати "чорне золото", якщо влада не поновить державні субсидії галузі. Перемови з представниками профспілок - провів президент Гудлак Джонатан. Протестувальники вже заявили: перші результати діалогу- позитивні.
  Новий раунд перемов запланований на суботу. Загальнонаціональний страйк через скасування субсидій на нафтовидобувну галузь триває у Нігерії від початку тижня. Люди обурені здорожчанням пального удвічі. Економічне життя у країні - паралізоване. Закриті магазини, автозаправки та банки, не працює транспорт. Щодня на вулиці виходять з протестами тисячі маніфестантів. Уряд Нігерії скасував субсидії щоби скоротити витрати з держскарбниці. Досі на них йшла майже чверть бюджетних коштів цієї найбільшої країни-експортера на африканському континенті. 

  Бабатунде Огун, лідер профспілки: "Якщо влада не дослухається до наших вимог, ми будемо вимушені реалізувати найжорсткіший розвиток подій і повністю припинити видобування нафти від 15 січня".
  Попередній матеріал
  Обвинувачення проти герцогині Йоркської висунули в Туреччині
  Наступний матеріал
  В Індії відбувається міжнародний фестиваль повітряних зміїв
  Теги: