Під час фестивалю у Камбоджі загинуло 375 осіб

  На трагедію перетворився фестиваль на честь святкування сезону дощів в Камбоджі. 375 людей загинули у тисняві, 800 - зазнали поранень.
  На мості від острова, де проходили народні гуляння, у мільйонному натовпі зчинилася паніка. У тисняві одразу померли десятки людей. Частина, рятуючись, стрибала з мосту - і гинула у воді.

  Десятки тіл загиблих ще лежать на місці трагедії. Рятувальники також шукають і вцілілих на мості через річку Меконг у Пномпені. Місцевим службам не вистачає людей і техніки, щоби надати допомогу всім постраждалим. Шпиталі переповнені, тож поранених розташовують у коридорах. Родичі відвідувачів фестивалю усю ніч простояли поблизу мосту, сподіваючись побачити своїх рідних живими.

  Місцевий житель: "Я був шокований, коли почув про трагедію. Люди прийшли сюди, щоби відпочити і повеселитися. Це жахливо. Мені дуже сумно".

  Місцева жителька: "В цьому інциденті загинула неймовірна кількість людей. Я відразу ж приїхала на місце трагедії. Мій родич мав відвідати цей фестиваль. Я досі не знаю чи живий він".

  Днем жалоби оголосив вівторок уряд Камбоджі. Сім`ям загиблих виплатять трохи більше тисячі доларів на поховання. Постраждалі отримають чверть від цієї суми, щоби заплатити за лікування.

  Хун Сен, прем`єр-міністр Камбоджі: "Це найбільша трагедія нашої країни за останні тридцять років - відтоді, як впав режим червоних кхмерів. Прошу зрозуміти і вибачити мене, як чільника уряду. Висловлюю глибоке співчуття сім`ям загиблих".

  Поліцейські досі не можуть зрозуміти, що саме спричинило тисняву. Попередні версії про ураження струмом від неізольованих кабелів та масове харчове отруєння - не підтвердилися. Триденний фестиваль Бон Ом Тук проводять щороку після завершення сезону дощів. Подивитися на традиційні перегони човнів на свято приходять мільйони людей.

  Олександр Войтко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Новий фільм про Гаррі Поттера зібрав рекордну касу
  Наступний матеріал
  Операцію з порятунку шахтарів у Новій Зеландії призупинено
  Теги: