Під амністію потрапили ув’язнені активістки з російського панк-гурту «Пуссі Райот»

  Під амністію потрапили ув’язнені активістки з російського панк-гурту «Пуссі Райот»  - Надія Толоконнікова та Марія Альохіна. Остання вже вийшла на свободу.

   

  Одразу після звільнення Альохіна зустрілася з правозахисниками з  Комітету проти тортур, щоби обговорити утримання засуджених у колонії, де відбувала покарання. Активістка розповіла, що непокоїться за їхню безпеку. Пізніше в інтерв’ю Бі-бі-сі вона повідомила, що наразі залишиться у Нижньому Новгороді, і поки не знає, коли повернеться до Москви.  Нагадаємо, дівчат посадили за ґрати на два роки за скандальний панк-молебень у храмі Христа Спасителя. На свободу вони виходять за амністією, приуроченою до 20-річчя російської конституції. Тож у найближчі години на волю має вийти і Толоконнікова.

  Петро Верзілов, чоловік Надії Толоконнікової: «Машу відпустили кілька годин тому. З колонії її вивезли машиною із спеціальним конвоєм пенітенціарної служби. Тепер ми чекаємо, коли випустять і Надю».

  Марія Альохіна, учасниця гурту «Пуссі Райот»: «Я хотела отказаться, но в учреждение поступил приказ и меня привезли сюда. Я хотела бы встретиться с правозащитниками и заняться правозащитной деятельностью».

  Попередній матеріал
  Снігова буря пронеслася над сходом Канади
  Наступний матеріал
  Проблеми лікування безпліддя в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...