Перший випадок зараження небезпечною кишковою інфекцією в Польщі

  Перший випадок зараження небезпечною бактерією е-колі - зафіксовано в Польщі. Її виявили кілька днів тому у 29-річної жінки, яка постійно мешкає в Німеччині. Сьогодні - інформацію підтвердили. У тій таки лікарні перебувають ще двоє людей із підозрою на таку ж хворобу. Тим часом у Німеччині шукають джерело походження інфікованих харчів. Підозрюють, що це ферма неподалік Гамбурга. Її закрили, продукцію відкликали з магазинів, а фахівці - завершують дослідження у лабораторії.

  Німецькі дослідники вважають, що знайшли джерело походження кишкової інфекції, яка призвела до епідемії у країні. Спалах хвороби вже забрав життя 22 людей. За попередніми даними, інфекція поширюється з продукції ферми, розташованої за 70 кілометрів від Гамбурга. Найбільша підозра – падає на пророщену квасолю.

  Герт Ліндерманн, міністр сільського господарства Нижньої Саксонії: "Ми майже завершили пошук джерела походження бактерії. У цієї компанії в Б`єненбюттелі - купують продукти майже всі постачальники, пов`язані з поширенням інфекції. Це є важливмй доказом. Ми вперше змогли простежити шлях походження харчів, що спричинили епідемію". 

  Експерти кілька тижнів досліджували шляхи постачання їжі, яку вживали хворі пацієнти. Вони вважають, що зараженою може виявитися вся продукція ферми. Зараз зразки харчів досліджують у лабораторії. Результати – обіцяють повідомити найближчим часом. Поки що ферму закрили, а всю її продукцію – відкликали з крамниць і ресторанів. Вона постачала городину до 5 північних територій. Це Гамбург, Шлезвіг-Гольштейн, Мекленбург-Ворпоммерн, Гессе та Нижня Саксонія.

  Том Франц, місцевий мешканець: "Я не можу в це повірити. Ніколи не думаєш, що таке може трапитися десь поруч. Я чув про це по телевізору, але не очікував, що небезпека – просто в мене на порозі".

  Найбільше хворих – у Гамбурзі. Шпиталі переповнені, лікарі – виписують пацієнтів, яким стало краще, щоби звільнити місце для нових недужих. Лише за минулу добу – зафіксували 76 нових випадків захворювання. 

  Корнелія Прюфер-Сторкс, сенатор Гамбругу з захисту здоров`я та прав споживачів: "Ми плануємо порадитися з Медичною асоціацією, можливо, варто залучити до роботи лікарів, які нещодавно пішли на пенсію. У лікарнях катастрофічно не вистачає персоналу".

  За статистикою, пік захворюваності – минув, і нових недужих – стає менше. Утім, поки що дослідження не припиняють. Експерти припускають, що джерел зараження – може бути декілька. Перший спалах хвороби – зафіксували в Гамбурзі в середині травня. З того часу захворіли понад 2 тисячі людей. 22 – померли. Спочатку німецькі лікарі "звинуватили" в поширенні інфекції іспанські огірки, утім пізніше – визнали, що бактерія і-колі – має місцеве походження.

  Попередній матеріал
  У Берліні влаштували традиційні змагання офіціантів
  Наступний матеріал
  В Чилі другу добу триває виверження вулкана
  Теги: