Перші жертви похолодання у Польщі

  Перші жертви похолодання у Польщі. У Любліні від переохолодження померли троє людей. За даними поліції - усі вони вживали алкоголь.

  Температура у кількох польських містах опустилася до мінус п’яти-мінус семи за Цельсієм. Від перших холодів і снігопадів потерпає і Німеччина. В аеропорту Франкфурта кілька рейсів вирушили із запізненням через обледеніння літаків. Мешканці Німеччини нарікають на раптовість негоди. Усього тиждень тому - темпетура становила майже плюс двадцять градусів тепла. Зараз же - опустилася нижче нуля.

  Німеччина, жінка: "У мене змішані почуття. Відчутна різниця із минулими вихідними, коли я сиділа тут у легенькій блузці, під сонцем. А зараз треба одягатися тепло, уже справжня зима". 

  Польща чоловік: "Сорок років тому, коли я ходив до школи - було мінус 33 градуси. Директор зайшов у клас і сказав: "Я ж говорив вам, що можете не приходити коли буде мінус двадцять п’ять!" Але п’ятеро з нас - до школи таки прийшли. Грілися біля пічки. То ж мінус сім - мені насправді не страшні".

  Попередній матеріал
  Аварія на залізниці у Словенії: 18 людей постраждали
  Наступний матеріал
  У танцях живота змагалися мешканки Угорщини
  Теги: