До 17 зросла кількість жертв урагану "Сенді" у Північній Америці

  До сімнадцяти зросла кількість жертв урагану "Сенді" у Північній Америці. Негода вирує над східним узбережжям континенту. Шістнадцятеро людей загинули у США та один у Канаді. Буревій завдав Сполученим Штатам збитків щонайменше на 20 мільярдів доларів.
  Натепер стихія послабшала до тропічного шторму. Втім, Сенді усе ще небезпечна. Зокрема, у Вашингтоні готуються до найбільшої за півтора десятка років повені. Сильний вітер поламав дерева, обірвав лінії електропередач. Без світла залишилися майже три мільони людей. Лише на Манхеттені знеструмлені 250 тисяч будинків, серед них - одна з найбільших лікарень Нью-Йорка. На відновлення енергопостачання знадобиться до тижня. Затопило метро та автобусні депо. Оголосили тривогу - на АЕС у Нью-Джерсі. Побоюються, що негода порушить роботу систем охолодження резервуара з ядерним паливом.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Закликаю мешканців Нью-Йорка - не викликати без причини 911, без нагальної потреби не виходити на вулиці і не користуватися автівками. Інакше - ви можете завадити проїзду рятувальників. Усі служби у місті відновлять роботу вже протягом наступної доби, і разом ми подолаємо наслідки цієї негоди".
  Попередній матеріал
  У танцях живота змагалися мешканки Угорщини
  Наступний матеріал
  Польські слідчі знайшли на уламках літака Качинського сліди вибухівки
  Теги: