Перша жертва заворушень у Лондоні

  Перша жертва заворушень у Лондоні. Це 26-річний чоловік, якого напередодні підстрелили в автомобілі, у районі Кройдон. Від поранень він помер у лікарні. За три доби протестів близько сотні людей зазнали поранень, півтисячі - заарештовані. Зі столиці заворушення перекинулись і на інші британські міста.
  Навести лад на вулицях обіцяє прем’єр Девід Кемерон. Він перервав власну відпустку і відкликав із літнього відпочинку парламент. За його наказом поліцейські патрулі на вулицях збільшать майже утричі - до 16-ти тисяч правоохоронців. Скотленд Ярд, у свою чергу, погрожує заколотникам новими арештами. Також поліція розглядає можливість застосовувати для розгону протестів - ґумові і пластикові кулі. За попередніми даними, збитки від заворушень можуть становити десятки мільйонів фунтів стерлінгів.

  Тім Ґодвін, голова столичної поліції: "Це не гра, це - кримінал, це злочинність, насильство. І ми переслідуватимемо кожного, хто чинить таке, поки не впевнимося, що злочинці притягнені до відповідальності. Слідство уже триває. Те, що ми бачили уночі - це печальний день для Лондона".

  Попередній матеріал
  Супермарафон завдовжки у 1500 км. стартував у Донецьку
  Наступний матеріал
  До рекордного телемарафону "Українська незалежність" вже долучилися 3 видання та радіостанція
  Теги: