До рекордного телемарафону "Українська незалежність" вже долучилися 3 видання та радіостанція

  До телемарафону "Українська Незалежність" на "5 каналі" долучилися Радіо "Ера FM", відомі інтернет-видання Корреспондент.Net, LB.ua, та інформаційно-аналітичне агентство "Главком".
  Нагадаємо, вперше в історії України в ефірі «5 каналу» з 23 по 25 серпня 2011 року відбудеться телевізійний марафон «Українська Незалежність», присвячений 20-й річниці Незалежності України. Марафон триватиме понад 50 годин безперервного ефіру.

  Транслюватиметься дійство як в ефірі 5 каналу, так і в Інтернеті: на сайті 5-го (в інтернет-переглядачі або на приладах Android), у Facebook, а також на приладах iPhone/iPad. Перегляд телемарафону також буде досяжний на сайтах партнерів.

  «5 канал» вже отримав від «Книги рекордів Ґіннеса» підтвердження про прийняття заявки на встановлення рекорду, який має увійти в світову історію як найдовший в світі телевізійний марафон у форматі ток-шоу, зареєстрований «Книгою рекордів Ґіннесса». Для реєстрації рекорду «5 канал» також запросив представників Національного реєстру рекордів України.

  Запрошуємо всі медіа долучитися до найтривалішого у світі телемарафону!


  Попередній матеріал
  Перша жертва заворушень у Лондоні
  Наступний матеріал
  До Дня Незалежності у Києві завершать реконструкції проспекту Бажана
  Теги: