Лабораторні дослідження
Лабораторні дослідження dt.ua

Перша країна в Європі оголосила, що подолала епідемію коронавірусу

  Читайте по-русски
  Низка країн уже готові відкрити свої кордони

  Уряд Словенії ухвалив рішення оголосити про завершення в країні епідемії COVID-19. Протягом останніх двох тижнів там фіксується менше семи нових випадків зараження щодня, повідомляє DW.

  Країна з населенням 2 млн людей, що межує з Італією, Австрією, Угорщиною та Хорватією, на сьогодні повідомила про 1464 випадки коронавірусу і 103 смерті. Епідемію там оголосили 12 березня, а 30 березня запровадили низку додаткових заходів для боротьби із поширенням вірусу.

  "Словенія зупинила епідемію за останні два місяці. Сьогодні тут найкраща епідеміологічна картина в Європі", – заявив прем'єр-міністр країни Янез Янша.

  З 15 травня громадяни країн ЄС можуть в'їжджати до Словенії, і їм після цього не потрібно буде проходити обов'язковий двотижневий карантин. Утім, контроль на кордонах із сусідніми країнами буде збережено, оскільки для негромадян ЄС, які хочуть потрапити до Словенії, вимога карантину зберігається.

  Також у країні залишаються незмінними правила щодо дотримання соціальної дистанції та вимога носити маски у крамницях і громадському транспорті.

  Тим часом від 15 травня спільні кордони для громадян та постійних резидентів відкрили також Естонія, Латвія та Литва. Окрім того, свої кордони для громадян ЄС уже готова відкрити Німеччина.

  Як повідомляв 5.UA, у світі виявили вже понад 4,5 мільйона хворих на COVID-19, з них – 303 405 людей померли, 1 704 268 осіб одужали.  Попередній матеріал
  Чи шкідливі для вашого мозку часті перекуси – дослідження
  Наступний матеріал
  В Україні наступного тижня планують розпочати масове тестування на антитіла до COVID-19
  Loading...

  У МОН розповіли, коли буде рішення про відкриття дитсадків

  Віталій Кличко щодо поширення COVID-19 в Києві – онлайн-брифінг

  В Україні знову кількість хворих перевищила кількість одужань: за добу – 483 нових випадки COVID-19

  COVID-19 в Україні: онлайн-брифінг міністра охорони здоров'я Максима Степанова

  У МЗС розповіли, скільки українців лікуються від COVID-19 за кордоном і скільки померли

  Консульство України в Мілані відновить прийом громадян – повідомили коли