Перерву у засіданні суду над Младичем оголосили у Гаазі

  Перерву у засіданні суду над Ратко Младичем оголосили у Гаазі. Перша частина слухань - не минулася без інцидентів. 70-ти річний підсудний зробив загрозливий жест у бік однієї з жінок-мусульманок, присутніх у залі, за що отримав зауваження від судді.

  Колишнього лідера боснійських сербів судять за одинадцятьма пунктами звинувачення. Младичу закидають злочини проти людства та геноцид. Зокрема, облогу Сараєва, що тривала понад три роки і забрала життя майже ста тисяч людей. А також убивство майже восьми тисяч мусульманських чоловіків у боснійській Сребрениці. Міжнародний трибунал визнав ці злодіяння найбільшими військовими злочинами в Європі від часу Другої світової. Понад 16-ть років Младич переховувався від правосуддя під вигаданим ім’ям. Арештували ж генерала рік тому. Його затримання було головною умовою для долучення Сербії до Європейського Союзу.

  Кадефа Ризванович, заступник президента "Асоціації матерів Сребрениці": "Ми сподіваємося, що справедливість нарешті запанує, і Младич відповість за всю цю різанину, яку чинили за його наказом у Боснії".

  Муніра Субасич, президент "Асоціації матерів Сребрениці": "Ми сподіваємося знову побачити цього різникА, подивитися, чи зізнався він у своїх злочинах і глянути на кров жертв, яка досі не змита з його рук. Та сама кров, яку він проливав у 95-му році".

  Попередній матеріал
  У Йоркширському зоопарку на честь королеви назвали верблюденя
  Наступний матеріал
  Дівчину з Миколаєва, яка 40 днів перебуває в комі, лікуватимуть у клініці "Шаріте"
  Теги: