Найбільша в Європі пересувна виставка іграшок Барбі та Лего відкрилася у Хорватії

  Найбільша в Європі пересувна виставка іграшок Барбі та Лего відкрилася у столиці Хорватії - Загребі. Її відвідувачі можуть побачити - історію Барбі від 50-х років минулого сторіччя і дотепер, а також справжні шедеври, побудовані з цеглинок конструктора.

  В експозиції - понад тисяча Барбі в розмаїтих вбраннях - від ретро до сучасних. Найдорожча з ляльок, за оцінками колекціонерів, може коштувати кілька тисяч євро. А у зоні, присвяченій Лего - увагу гостей привертають найрізноманітніші конструкції. Зокрема, копія хорватського національного театру, сцена рок-концерту і ціле містечко у стилі Дикого Заходу. Пересувна виставка двох найуспішніших іграшкових брендів світу вперше відкрилася в Мюнхені майже 10 років тому. За цей час встигла прогастролювати Європою і привабити понад 100 тисяч відвідувачів. У Загребі виставка працюватиме до наступного понеділка.

  Гюнтер Кюельблок, менеджер виставки: "Ми започаткували виставку ще у 2003-му. Спочатку в ній було небагато ляльок, але нам дуже допомогли колекціонери. Тепер можемо показати - вже більш як тисячу Барбі, від найстаріших моделей кінця 50-х і дотепер".

  Клементина Кос, секретар загребського клубу Lego: "У відділі експозиції, присвяченому Лєго, - конструкції, створені з більш ніж півмільйона цеглинок. Їхня загальна вартість перевищує 130 тисяч євро. Кожна з моделей має власну історію, на виготовлення деяких з них знадобився понад рік, інші - створювалися протягом одного дня".

  Попередній матеріал
  Індонезійські рятувальники знайшли одну з чорних скриньок літака "Суперджет - 100"
  Наступний матеріал
  У Йоркширському зоопарку на честь королеви назвали верблюденя
  Теги: