Перебої з постачанням пального розпочалися у Франції

  Перебої з постачанням пального розпочалися у Франції. Вже тиждень у цій країні триває страйк працівників нафтогазової групи Тотал. Близько трьохсот бензозаправок повідомили у вівторок, що вичерпався щонайменше один вид палива.
  Населення Франції робить запаси бензину. Найскрутніше  - мешканцям невеликих міст, але й у Парижі люди розбирають пальне. Працівники шести нафтопереробних підприємств страйкують на знак солідарності із заводом у місті Дюнкерк. Його мали зупинити через фінансову кризу. Профспілки компанії Тотал повідомили, що керівництво погодилось продовжити роботу заводу у Дюнкерку іще на п`ять років. Сама ж компанія цю інформацію не підтвердила і не спростувала, адже між страйкарями і керівництвом досі тривають переговори. Криза у нафтопереробнійгалузі Франції є темою обговорення на спеціальному засіданні уряду, що має розпочатися у ці години.

  Шанталь Ґіврі, парижанка: "Так, звісно, я все розумію, вони не хочуть втратити роботу. Ми повинні поставити себе на їхнє місце. Але для всіх інших, окрім страйкарів, ця акція - просто "головний біль". Особливо під час шкільних канікул. Я їх розумію, але все це мене дратує".

  Попередній матеріал
  До 48 зросла кількість жертв повеней на Мадейрі
  Наступний матеріал
  У Броварах закривають дитбудинок, де можуть проживати діти старшого віку
  Теги: