Пасажири літака попередили теракт Аль-Каїди (репортаж)

  Теракт Аль-Каїди попередили пасажири літака Airbus 330, який виконував рейс Амстердам - Детройт. Вони гуртом накинулися на зловмисника, коли той намагався привести у дію вибуховий пристрій за двадцять хвилин до приземлення у Сполучених Штатах. В аеропорту його передали правоохоронцям, які допитали терориста, а потім доправили до місцевої лікарні з опіками середньої тяжкості.

  Вибухівку вдалося пронести в сумці на борт літака громадянину Нігерії Умару Муталабу. Він намагався підірвати її за двадцять хвилин до приземлення, проте пристрій, здетонувавши, тільки розірвав штани терористу та обпік ноги і руки. На нього відразу ж накинулися пасажири рейсу, зв`язали та посадили посередині салону.

  Після приземлення зловмисника передали агентам ФБР. Його допитали у поліцейському відділку аеропорту. Умар Муталаб зізнався, що планував підірвати літак за наказом Аль-Каїди. Потім терориста відвезли до Мічиганського медичного центру.

  Про інцидент відразу ж повідомили президента США Барака Обаму, котрий зараз перебуває у відпустці на Гаваях. Влада країни запевняє, що ретельно розслідує, як терористу вдалося пронести вибухівку до літака. На борту рейсу Амстердам-Детройт були двісті вісімдесят дев`ять людей.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Бомба уповільненої дії на Донеччині (репортаж)
  Наступний матеріал
  Арештовано Чарлі Шина
  Теги: