парламентські вибори в Албанії
парламентські вибори в Албанії 5 канал

Партія соціалістів VS Демократи: В Албанії відбуваються парламентські вибори

Партія, яка здобуде більшість депутатських мандатів, керуватиме переговорами щодо вступу Албанії до ЄС

В Албанії тривають парламентські вибори. Громадяни країни визначають, яка партія здобуде більшість депутатських мандатів та керуватиме переговорами щодо вступу Албанії до Євросоюзу, повідомляє "5 канал".

Відомо, що статус кандидата країна отримала ще у 2014 році, однак через високий рівень корупції та відсутність реформ переговори із Брюсселем досі не почалися.

Нині за першість змагається керівна партія соціалістів та демократи. На виборах у 2013-му та 2009-му жодній з них не вдалося отримати більшість.

Вибори триватимуть до 20 години (за київським часом). Одразу ж після закриття виборчих дільниць оприлюднять результати екзит-полів.

Попередні результати виборів оголосять уже в понеділок.

Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що з 1 квітня набирала чинності угода між Кабінетом Міністрів України та Радою міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог.

Відповідно до угоди, підписаної 4 листопада 2016 року в Тирані, громадяни України та Албанії, які користуються дійсними проїзними документами (закордонними паспортами, посвідченнями особи моряка), можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом і перебувати без віз на території договірних сторін упродовж строку, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Попередній матеріал
Папа Римський приєднався до молитви і попросив миру "для дорогої української землі"
Наступний матеріал
Мусульмани відзначають завершення священного місяця Рамадан – фото
Loading...