theguardian.com

Паралімпійського чемпіона Пісторіуса засудили на 6 років за вбивство подруги

  Оскар Пісторіус – шестиразовий чемпіон Паралімпійських ігор. Крім цього, він – перший спортсмен з ампутованими кінцівками, який взяв участь в Олімпійських іграх

  Південноафриканський бігун Оскар Пісторіус отримав 6 років в'язниці за вбивство своєї колишньої дівчини, моделі Ріви Стінкамп.

  Відповідне рішення ухвалив суд міста Преторія. Спортсмена визнали винним в умисному вбивстві. Пісторіус застрелив подругу 14 лютого 2013-го, коли вона хотіла відсвяткувати з ним День Валентина. Він зробив чотири постріли крізь двері ванної кімнати. Сам спортсмен каже: був упевнений, що за дверима грабіжник. Утім, на думку слідчих, вбивство було побутовим.

  Процес над Пісторіусом триває вже більш як 3 роки. Спершу суд визнав Пісторіуса винним в ненавмисному вбивстві. Він отримав 5 років за ґратами, але вийшов на свободу за умовно-достроковим звільненням. Пізніше апеляційний суд визнав цей вирок недійсним, і статтю перекваліфікували на навмисне вбивство.

  Пісторіус – шестиразовий чемпіон Паралімпійських ігор. Крім цього, він – перший спортсмен з ампутованими кінцівками, який взяв участь в Олімпійських іграх.

  Попередній матеріал
  Український переговірник розкрив порядок денний політичної підгрупи в Мінську
  Наступний матеріал
  Тренер молодіжної збірної України з баскетболу оцінив шанси команди на перемогу в ЧЄ

  Пісторіуса засудили до п‘яти років ув‘язнення за вбивство подруги

  Паралімпійця Оскара Пісторіуса визнали винним у вбивстві з необережності

  Суд визнав чемпіона-паралімпійця Оскара Пісторіуса не винним у зумисному вбивстві

  У Південній Африці почалося оголошення вироку паралімпійцю-ампутанту Пісторіусу

  У ПАР судять легкоатлета-інваліда Оскара Пісторіуса

  Нові подробиці у справі Пісторіуса