5.ua

Пісторіуса засудили до п‘яти років ув‘язнення за вбивство подруги

  Суд у Південній Африці виніс вирок шестиразовому паралімпійському чемпіону та учаснику Олімпіади у Лондоні Оскару Пісторіусу.


  Легкоатлета, якого раніше визнали винним у ненавмисному вбивстві своєї подруги Ріви Стінкамп, засудили до п‘яти років ув‘язнення.

  Крім отримання п'ятирічного строку, Пісторіуса засудили на три роки умовно за зберігання зброї.

  12 вересня суд констатував, що Пісторіус убив Стінкамп, чотири рази вистріливши в зачинені двері туалету в своєму будинку поблизу Преторії. Між тим, суддя підкреслювала, що у неї є сумніви щодо свідчень кількох свідків з боку обвинувачення, які розповідали про жіночі крики, які нібито лунали в будинку Пісторіуса відразу після пострілів.

  За версією обвинувачення знаменитий спортсмен посварився з подругою, після чого та зникла у ванній кімнаті, а Пісторіус дістав пістолет і кілька разів вистрілив у двері.

  Вбивство південноафриканської моделі Ріви Стінкамп сталося 14 лютого 2013 року. Дівчина хотіла зробити сюрприз коханому на День святого Валентина та романтично прикрасити його будинок.

  Якби Пісторіуса не засудили до тюремног остроку, він міг би взяти участь  унаступних Олімпійських іграх, які пройдуть в 2016 році у Ріо-де-Жанейро.
  Попередній матеріал
  У Києві завершено громадське обговорення щодо перейменування вулиці Інститутської
  Наступний матеріал
  Оборонні укрпілення на Донбасі будують 20 тисяч людей - Мінрегіонбуд