svoboda.org

Папа Римський закликав сказати "ні" насиллю

Свій заклик Франциск пояснив необхідністю молитись за припинення тривалих і трагічних конфліктів в усіх куточках планети

Влаштувати 23-го лютого спільну молитву за мир, щоб сказати "ні" насиллю та конфліктам - із таким закликом звернувся Папа Римський Франциск до представників усіх конфесій.

Прохання понтифік озвучив під час щотижневого папського благословення на площі Святого Петра в Римі, повідомляє "5 канал".

Свій заклик Франциск пояснив необхідністю молитись за припинення тривалих і трагічних конфліктів в усіх куточках планети - особливо у Південному Судані та Конго.

Зокрема, заохотив до посту та добрих справ. 23-тє лютого саме припадає на першу п'ятницю Великого християнського посту. Упродовж цього періоду церква заохочує вірян до благодійності, проявів милосердя та утримання від споживання певних страв на знак розкаяння.

"Особливо я запрошую до молитви наших братів та сестер, які не є католиками або ж узагалі християнами. Вони можуть долучитися, але найважливіше, щоб усі разом. Звісно, ми можемо молитися, але не тільки. Адже кожен із нас може сказати "ні" насиллю у свій спосіб, тому що перемоги, які здобуті завдяки насильству, не є справжніми. Тоді як робота в ім'я миру приносить користь усім", – заявив Папа Римський Франциск.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: Волонтери передали захисникам Луганщини Вифлеємський вогонь миру

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"На жаль, це війна": на Луганщині попрощалися з армійцем 93-ї бригади Олександром Рибальченком
Наступний матеріал
"Нас не треба захищати": у Києві відбувся мітинг проти "Національних дружин"
Loading...

Вранці і ввечері: Папа Римський щоденно молиться за припинення війни в Україні

Папа Римський закликав боротися з насильством над жінками

Папа Римський нагадав міжнародній спільноті про конфлікт на Донбасі

У Греції знову протестують проти назви "Македонія"

Масштабна залізнична аварія у США: загинули двоє людей, щонайменше 70 осіб поранені

5 канал - трансляція наживо