Папа Римський
Папа Римський ipress.ua

Папа Римський нагадав міжнародній спільноті про конфлікт на Донбасі

  Спільні старання на користь відбудування мостів є невідкладними також і в Україні, зауважив Понтифік на зустрічі із послами 183 країн

  Папа Римський Франциск нагадав міжнародній спільноті про конфлікт на Донбасі, викликаний російською агресією, та про жертв цього конфлікту. Про це він сказав 8 січня на зустрічі із послами 183 країн, акредитованими при Святому Престолі, передає "Радіо Ватикану".

  "Спільні старання на користь відбудування мостів є невідкладними також і в Україні. Рік, що минув, посіяв нові жертви в конфлікті, який гнітить країну, й надалі завдаючи страждання населенню, зокрема сім'ям, які проживають у зонах, заторкнутих війною та втратили своїх найдорожчих, нерідко – дітей та похилих віком", – сказав Понтифік.

  Під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом, що відбувається на початку року, глава католицької церкви підбиває підсумки року, який минув, у контексті міжнародної панорами та ділиться думками про невідкладні завдання, що стоять перед міжнародною спільнотою. Цьогоріч Папа зосередив свою увагу на двох важливих річницях: 100-річчя від завершення Першої світової війни та 70-річчя прийняття Загальної декларації прав людини.

  Двосторонні стосунки зі Святим Престолом підтримують 183 держави, Суверенний Мальтійський Орден та ЄС. Серед Послів – 25 жінок, між якими – Надзвичайний і Повноважний Посол України Тетяна Іжевська.

  Попередній матеріал
  На Київщині підлітки жорстоко побили молоду пару: що відомо
  Наступний матеріал
  Чехія взялася розслідувати участь 10 своїх громадян у війні на Донбасі
  Loading...

  Діалог між Волкером і Сурковим важливий, але розраховувати на нього не варто – експерт

  "Джерело насильства": Держдеп США звинуватив Росію в ескалації на Донбасі

  Американський безпілотник провів розвідку над Україною і Донбасом зокрема

  Москаль про введення миротворців ООН на Донбас: "Це з розряду очевидного і неймовірного"

  РФ завдала авіаудари по Сирії: є загиблі серед мирного населення

  Обшуки у Сімферополі: у кримських татар вилучили техніку та літературу