Державний департамент США commons.wikimedia.org

"Джерело насильства": Держдеп США звинуватив Росію в ескалації на Донбасі

У Держдепі напряму пов'язують рішення росіян в односторонньому порядку вийти зі складу СЦКК із посиленням обстрілів на Донбасі

Ситуація на сході України загострюється через дії Російської Федерації. На цьому наголосила речниця Державного департаменту США Хізер Нойєрт, передає "5 канал".

У Держдепі напряму пов'язують рішення росіян в односторонньому порядку вийти зі Спільного центру контролю та координації з посиленням обстрілів на Донбасі. Зокрема, що важливо, – гуманітарних об'єктів, які постачають воду та електрику.

Нойєрт відкрито назвала Росію та її ставлеників "джерелом насильства" на сході України. Тож США вкотре офіційно закликали РФ припинити обстріли, вивести своє озброєння з українських територій та нарешті узгодити місію ООН на Донбасі.

"Раніше домовленості про припинення вогню досягалися на рівні російсько-українського військового механізму (СЦКК – 5.UA). Це дозволяло цивільним безпечно лишати райони обстрілу. Однак російський уряд в односторонньому порядку вирішив вийти з цього механізму. Федерація продовжує підтримувати конфлікт на Сході України і гуманітарну кризу, спрямовує збройні сили і контролює своїх поплічників у місцевій владі", – зазначила речниця Держдепартаменту США.

Дивіться також фотогалерею:

Черговий доказ "іхтамнєт": у зоні АТО виявили схрон боєприпасів з РФ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
СММ ОБСЄ підтвердила вихід російських офіцерів зі складу СЦКК
Наступний матеріал
Щороку з бюджету "Укрзалізниці" крадуть мінімум 15 млрд гривень – Омелян
Loading...