5.ua

Палестина уже звинуватила Ізраїль у вбивстві Арафата

  Палестина звинувачує Ізраїль у вбивстві колишнього лідера автономії – Ясіра Арафата. Про це заявив голова палестинського слідчого комітету, Тауфік Тераві. Спираючись на висновок швейцарських експертів, він назвав ізраїльські спецслужби «єдиним підозрюваним» у цій кримінальній справі.

  Напередодні вчені з Лозанни оприлюднили дані про виявлення радіоактивного полонію-210 у біопробах Арафата. Їх узяли після ексгумації тіла палестинського лідера. Частину аналізів тоді відібрали також французькі та російські експерти. Париж свої дані поки що не оприлюднив. Москва полонію в біопробах Арафата не знайшла. Ізраїль усі звинувачення у вбивстві палестинського лідера відкидає.

  Тауфік Тераві, голова палестинського слідчого комітету: «Ми маємо всі оперативні та медичні дані, щоби заявити – Ясір Арафат був убитий. І зробив це Ізраїль».

  Їгал Палмор, речник міністерства закордонних справ Ізраїлю: «Я скажу найбільш точно і чітко – Ізраїль не вбивав Арафата. Все, крапка. Представники Палестинської автономії повинні припинити поширювати безпідставні звинувачення».

  Попередній матеріал
  На Одещині представили нового чільника ОДА [відео]
  Наступний матеріал
  Рибак обіцяє провести позачергове засідання на вимогу опозиції [відео]
  Теги:
  Loading...