Останні праймеріз у Вашингтоні вказали на фаворита від Демократичної партії США

  Гіларі Клінтон є беззаперечним лідером від партії демократів

  Останні праймеріз, що відбулися у Вашингтоні (округ Колумбія) 14 червня, вказали на фаворита президентських перегонів у США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Про це повідомляє CNN.

  "Гілларі Клінтон виграє останню боротьбу в сезоні внутрішньопартійних праймеріз серед демократів, затьмаривши Берні Сандерса в малозначимих виборах в окрузі Колумбія", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що останні праймеріз не змінюють загальних результатів нинішнього внутрішньопартійного етапу перегонів. Ще минулого тижня Клінтон досягла необхідної підтримки делегатів для того, щоб представляти Демократичну партію на президентських виборах у США,

  Водночас її опонент Берні Сандерс здаватися не планує, зазначає джерело. Хоча Сандерс і "почав сигналізувати, що його кампанія вже добігає кінця", його помічники стверджують, що він не збирається найближчим часом віддавати перемогу Гілларі.

  Водночас, у штабі сенатора від штату Вермонт висловлюють сподівання, що цей процес відбудеться "дружньо" й "конструктивно", оскільки між кандидатами велися домовленості про об'єднання для перемоги над Дональдом Трампом, наразі єдиним опонентом від Республіканської партії.

  Нагадаємо, 20 квітня йшлося про те, що Клінтон і Трамп виграють праймеріз у штаті Нью-Йорк.

  Попередній матеріал
  За три роки Україна перейде на євростандарти контролю якості харчових продуктів
  Наступний матеріал
  На засіданні у Раді перебуває делегація з Нідерландів

  Вибори в США: Обама привітав Клінтон з перемогою від Демократичної партії за результатами праймеріз

  Клінтон і Трамп виграють праймеріз у штаті Нью-Йорк

  Президентські вибори США: на праймеріз у Вісконсині перемогли Круз та Сандерс

  Трамп програв праймеріз у Вашингтоні