Оприлюднили відео пошукової операції бортових самописців лайнера Airbus

  Принаймні 10 днів знадобиться для початкової експертизи бортового самописця - із літака, що розбився над Атлантикою у 2009-му.

  Одну з двох чорних скриньок знайшли напередодні. Сьогодні - оприлюднили відео пошукової операції. За два роки від часу трагедії - це вже п’ятий етап пошуків. На них витратили близько тридцяти мільйонів євро. Перерву робили кілька разів, бо жодних результатів не було. Місяць тому знайшли кілька уламків повітряного судна, тоді ж поновили і пошук самописців. Лайнер "Ербас", що виконував рейс із Бразилії до Франції, зазнав катастрофи у червні 2009-го. На його борту було 228 людей, не вижив ніхто. Причини аварії - невідомі.

  Жан-Батист Одуссе, голова асоціації жертв катастрофи: "Це дуже втішні новини для родин загиблих. Але радіти треба обережно, адже ми досі не знаємо - можна чи не можна прослухати записи із самописців. Щоб дістати ці записи знадобиться не менше десяти днів. Тоді їх відправлять у лабораторію, проводитимуть багато аналізів. Але загалом ми досить швидко дізнаємося чи можна використовувати інформацію із самописців".  

  Попередній матеріал
  Туреччина евакуювала персонал свого посольства зі столиці Лівії
  Наступний матеріал
  Freedom House звітує про занепад свободи слова в Україні
  Теги: