Опозиціонери вийшли із складу нового уряду Тунісу

  Тимчасовий президент і прем`єр-міністр Тунісу вийшли з правлячої партії. Але чи пристануть політики до опозиції - поки що невідомо. Напередодні четверо міністрів новоствореного уряду пішли у відставку на знак протесту.

  Адже, на ключових посадах лишилася більшість представників старої влади. Опозиції віддали лише кілька портфелів. Нагадаємо, ситуація у Тунісі загострилася півтора тижня тому, коли протести мешканців через безробіття і високі ціни переросли у сутички з поліцією. Загинуло вісімдесят людей. 14-го січня президент Зін ель-Абідін бен Алі втік до Саудівської Аравії. Влада у Тунісі перейшла до прем`єра, а потому до спікера парламенту. Він буде виконувати обов`язки глави держави два місяці до проведення президентських виборів. На найвищу посаду мітить і відомий опозиціонер Монсеф аль-Марзукі. Він повернувся на батьківщину з Франції після довгих років вигнання.

  Монсеф аль-Марзукі, лідер опозиційного руху: "Мене охоплює почуття гордості за свій народ. Це безмежне щастя – бачити, як мафіозні клани, що керували країною, втекли з Тунісу. А я - колишній вигнанець - повернувся на батьківщину. Мене привітно зустрів народ".

  Попередній матеріал
  Вибух газу у Філадельфії - 1 загиблий
  Наступний матеріал
  Масові страйки у Греції проти економічних реформ уряду
  Теги: