Twitter / Julian Röpcke

ООН відмовилася від евакуації поранених зі східного Алеппо, звинувативши у цьому всі сторони

  Організація Об'єднаних Націй, звинувативши всі сторони конфлікту у перешкоджанні, відмовилася від планів евакуації поранених із зайнятого повстанцями східного Алеппо, яку вона сподівалася здійснити протягом трьох днів затишшя

  Про це заявив заступник генерального секретаря з гуманітарних питань та координатор надзвичайної допомоги Стівен О'Брайен, передає УНІАН.

  "Евакуації перешкоджали різні фактори, включаючи затримки в отриманні потрібних дозволів з боку місцевої влади у східній частині Алеппо, умови розміщення недержавними збройними групами і урядом Сирії, що затримував видачу дозволів на доставку медичних та інших предметів допомоги у східну частину міста", – зазначив О'Брайен.

  За його словами, жоден із пацієнтів і членів їх сімей не був евакуйований протягом трьох днів російського одностороннього припинення вогню минулого тижня, яке закінчилося в суботу відновленням повітряних ударів і активізацією наземних боїв.

  "Я обурений тим, що доля поранених цивільних осіб – хворих і травмованих людей, дітей і стариків, всіх, хто потребує термінової і рятівної підтримки – знаходиться в руках сторін, які послідовно і безсоромно ставлять понад усе свої вузькі політичні і військові інтереси", – додав він.

  ООН не може отримати доступ до східного Алеппо з липня, коли сирійський уряд і союзні йому сили взяли східну частину міста в облогу.

  Попередній матеріал
  У Кенії терористи напали на готель, щонайменше 12 загиблих
  Наступний матеріал
  Родичі зниклих у Криму людей влаштували пікет під посольством РФ

  Генсек НАТО стурбований тим, що російський авіаносець може взяти участь в ударах по Алеппо

  У Лондоні сотні людей вимагали припинити обстріли Алеппо

  В Алеппо поновилися бомбардування після триденної паузи

  Туск: ЄС розглядає всі можливі варіанти, аби припинити звірства режиму Асада та РФ в Алеппо