ООН: кількість біженців з Сирії сягнула півтора мільйона осіб

  Півтора мільйонів - досягла кількість біженців з Сирії. Таку цифру оприлюднила ООН. У доповіді Організації зазначено: дві третини цих людей - полишили країну з початку цього року. А це свідчить про погіршення ситуації у охопленій війною країні.

  Майже по півмільйони біженців - знайшли притулок у Йорданії та Лівані, сотні тисяч - у Туреччині та Іраку. Чимало сирійців тікають і до інших країн північної Африки. В управлінні Верховного Комісара зі справ біженців визнають: реальні цифри - можуть бути ще вищими, адже біженці прибувають постійно. До того ж, не всі встигають зареєструватися. Загалом, збройний конфлікт між владою та опозицію триває у Сирії вже понад два роки. За цей час там загинуло 80 тисяч людей.

  Ден Макмартон, речник управління ООН з питань біженців: "Сирію полишили вже понад півтора мільйони людей. Від початку нинішнього року ми щомісяця реєструємо по 250 тисяч біженців. Сирійський конфлікт загострюється, він несе людям горе та страждання. Тож дедалі більше мешканців країни намагаються знайти притулок і захист за кордоном".

  Попередній матеріал
  Фінал Євробачення-2013: підготовка до останнього етапу змагань [відео]
  Наступний матеріал
  Фанати футбольної команди "Атлетико" побилися з поліцією
  Теги:
  Loading...