Фінал Євробачення-2013: підготовка до останнього етапу змагань [відео]

  Фінал Євробачення відбудеться сьогодні у Швеції. Українсьа співачка Злата Огневич - виступатиме 22-ю. Вона серед фаворитів конкурсу. Як триває підготовка до останнього етапу змагань - розповість Олена Халік.

  Олена Халiк, "5 канал": "День, якого чекали рік. Сьогодні фінал Євробачення 2013. Тут у прес-центрі зосереджена робота сотень журналістів, які оперативно інформують Європейців про події на конкурсі та поза ним".

  Шведське Мальмо зустрічає гостей - і хоч у самому містечку досить спокійно та без надмірного ажіотажу поставилися до проведення Євробаченя 2013 - квитків на фінал у касах не було задовго до початку конкурсу. Мальмо, яке є третім за величиною у Швеції усе прикрашене розмальованими метеликами - які є символами Євро-2013.

  Місцевий житель: "Просто фантастично. Усе місто насолоджується моментом слави. Треба щоб так було весь рік".

  Цьогоріч у пісенному змаганні бере участь 39 країн - кілька відмовилися, одні з фінансових причин - інші закидають конкурсу надмірну політизацію. Євробачення 2013 передусім запамятається тим, що, організатори обмежили артистів у спецефектах, нагадуючи, що це конкурс пісні а не шоу. Дозволені тільки кілька феєрвеків та конфеті, тому кожен артист обирав найбільш вокальну композицію. Ще одна особливість Євробачення у Мальмо - це велика сцена у досить компактній Мальмо-арені: яка вміщує у себе усього лише 16 тисяч глядачів.

  Емілі Де Форест, представниця Данії: "Це чудовий досвід. Я зустрілася з іншими артистами почула чимало гарних пісень все дуже цікаво.

  Українка Злата Огневич, яка виборола собі путівку до фіналу з піснею "Гравіті" - глядачів Європи підкорила ще на етапі підготовки, адже букмекери ще до початку першого півфіналу пророчили їй то третю, то другу сходинку, а за ставками - так взагалі українка вибилася у лідери. Її номер прикрашає чоловік-велетень, який виносить тендітну Злату на сцену, що одразу надає казкової атмосфери номеру.

  Олена Халiк, "5 канал": "Україна за даними букмекерів наразі посідає 3 сходинку, їй передують представниця з Норвегії, а лідер опитувань - співачка з сусідньої Данії".
   
  З Швецького Мальмо - Олена Халік, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Стрілянина у Каннах: обійшлося без жертв
  Наступний матеріал
  ООН: кількість біженців з Сирії сягнула півтора мільйона осіб
  Теги: